Akrilik Zemin Zemin Kaplama

Ürünlerimiz

Basketbol, voleybol, futbol ve özellikle tenis kortlarında kullanılabilen şık görünümlü, sağlıklı, temizliği pratik, kaymayan, hava şartlarına, ısı değişimlerine ve kimyasallara karşı mukavemetli, zemin kaplamasında kullanılan uygun fiyatıyla tercih edilen bir malzemedir.

Akrilik zemin kaplamanın yapılacağı alanlarda alt yapının düzgün ve pürüzsüz olması esastır. Genelde Akrilik zemin kaplaması yapılacak alanlarda karşımıza iki türlü alt yapı çıkıyor.

1- Alt yapının asfalt olarak hazırlanması. Bu alt yapı, uygulamanın daha uygun ve verimli olmasını sağlamaktadır. Türkiye’de ve Dünyada en çok Akrilik uygulaması asfalt zemin üzerine uygulanmaktadır.

2- Alt yapının beton zemin olarak hazırlanması. Beton zemin üzerine akrilik uygulaması yapılırken özel üretim epoksi astar katman uygulandıktan sonra Akrilik zemin kaplaması yapılmaktadır. Beton zemin üzerine uygulanan akrilik kaplama, asfalt zemin üzerine uygulanan akrilik kaplamasındaki gibi düzgün ve estetik olmasına karşın uygulamada maliyeti arttırmaktadır.

Akrilik Zemin Kaplama Uygulama Örnekleri