Altıgen Kauçuk

Ürünlerimiz

Altıgen Kauçuk, Uygulanan alanlarda aktivitede bulunan kişilerin düşmelerine karşı darbe sönümleme özelliği olan, düşmeye bağlı yaralanmaları engelleyen, esnek yapısına bağlı olarak koruyan güvenilir ve sağlıklı bir üründür. Toprak, kum, çim vb. aktivite alanlarının zeminlerinde kullanılan ürünlere istinaden yağmurlu ya da karlı havalarda yapmak istenilen aktiviteleri, zeminden kaynaklı engelleri ortadan kaldıran bir sistemdir. Yağmurlu havalarda kendi temizleyebilen ve herkesin su ile hızlı ve pratik şekilde temizleyebildiği bir üründür. Yekpare olmaması ve ürün ebatlarının tek tek küçük parçalar halinde olması, herhangi bir istenmeyen problemde anında ve pratik olarak onarılabilmesini sağlamaktadır.


Kullanım Alanları

Altıgen kauçuk ve tüm kauçuk kaplamaları gibi, şık görünümlerinin yanında en önemli özellikleri, düşmenin etkisini azaltan, darbe sönümleme özelliği olan, düşmeye bağlı yaralanmaları engelleyen, esnek yapısına bağlı olarak kasları yormayan, güvenilir ve sağlıklı bir ürün olmalarıdır.
Bu önemli özellikleri vesilesiyle çocuk oyun sahaları, spor sahaları, trekking sporu yolları, okul alanları, havuz kenarlarındaki alanlar, bisiklet sürmek için ayrılmış alanlar, tüm spor sahalarının zeminlerinde ve sosyal aktivitelerin yapıldığı toplumsal alanlarda kullanılmaktadır.


Altıgen Kauçuk Ölçüleri

Kalınlık: 400 X 450

 

En

Boy

Kalınlık

400 mm

450 mm

20 mm
25 mm
30 mm
40 mm

Altıgen Kauçuk Uygulama Örnekleri